Ontdek het gemak van een Personal Travel Agent!

Eindelijk ZOMER in Nederland…maar waar ga je dan naartoe…. en bij wie boek je nou de leukste locaties? Persoonlijk vind ik het niet echt leuk om in de zomermaanden met vakantie te gaan. Eigenlijk ga ik het liefst in het voor en na seizoen, altijd op zoek naar unieke plekjes, ver weg van het massatoerisme …want hele hordes mensen bij elkaar dat is echt niets voor mij…..!Ik hou juist van het kleine, het persoonlijke, het lokale en daar dan helemaal in opgaan…gewoon lekker genieten van eenvoudige dingen die kwalitatief goed zijn. En niet te vergeten schone lucht inademen…..neus in mond uit….! Dit zijn voor mij “de redenen” waarom ik regelmatig mijn koffertje pak en in het vliegtuig instap. Dr. Rossi zegt regelmatig tegen mij Take Your Time. Luieren doe ik in het hoogseizoen het liefste thuis genietend onder mijn dichtbegroeide dakplatanen in mijn oude hippiehangmat die ik jaren geleden gekocht heb op de Hippymarkt Las Dalias Ibiza met een geweldig uitzicht op de wilgen en hortensia’s.

DSC02487

De hangmat is mijn beste vakantieaankoop ever….! Ibiza is voor mij nog steeds ….De mooiste plek op aarde….! Alleen in het hoogseizoen ben ik daar liever niet te vinden. Te druk, te warm en teveel lawaai. In het voor en na seizoen voel ik me daar het meeste op mijn gemak , echt even weg van alle hectiek van een zorgelijk leven. Wanneer ik op dit eiland ben kan ik onwijs genieten van de aangename temperatuur het heerlijke briesje dat over het eiland waait en kan ik mij uitleven met mijn hobby’s, fotografie, schilderen maar vooral inspiratie opdoen. Al genietend van een goed glas wijn, huisgemaakte gerechten, gemaakt door gepassioneerde mensen hou ik me bezig met “de dingen om mij heen”. Zo ben ik in de loop der jaren in de ogen van een ander toch wel een soort van “Ibiza addict geworden. Steeds vaker krijg ik dan ook vragen of ik een leuk hotel, huis of tips & things to do op Ibiza weet. Maar laat ik nou een paar weken geleden op Ms de Jordaanboot Manon van Campenhout tegenkomen!  Zij vertelde mij over haar werk als Personal Travel Agent en ondernemend als ik ben heb ik haar gevraagd of zij het leuk zou vinden om deze vragen verder op te pakken en/of uit te breiden. Ze was super enthousiast en vroeg ze of ik met haar mee wilde gaan naar Ibiza…om mijn kennis over Ibiza speciaal voor jullie met haar te delen zodat Manon de leukste reizen speciaal voor jou kan samenstellen! Hoe ons Ibiza avontuur verloopt vertel ik je later…..!

Waarom Manon van Campenhout?

Zij is een startende onderneemster en een super leuk mens, enthousiast en het eerste aanspreekpunt is dat alles uitzoekt en regelt. Van super leuk hotel, tot het geweldige huis, het unieke arrangement en de daarbij behorende passende auto die meteen voor me klaarstaat op de luchthaven. Ook geen gedoe met verzekeringen, taxivervoer, visa, stoelreserveringen, online inchecken enz enz….!Daar heb je tegenwoordig toch allemaal geen zin in…! Vakantie is vakantie en dan moet je zorgeloos kunnen genieten.

Waarom een Personal Travel Agent?

Het voordeel om een Personal Travel Agent in te schakelen is voornamelijk TIJD en KENNIS en je wil toch niet gebonden zijn aan bepaalde reisorganisaties, producten, winkel- of kantoortijden. Als je het via Manon boekt, weet je dat alles goed geregeld is en als je s’ avonds of  in het weekend toch nog een vraagje hebt dan kun je haar gewoon even contacten. Waarom zou je zelf via internet gaan boeken terwijl het regelen door een PTA veel gemakkelijk is!

Logo The Travel Company - van Campenhout“Resetten  op Sylt”

Dit eiland staat al heel wat jaren op mijn to do trips en binnenkort is het dan zover!

DSC02877

Blijf je me volgen…dan zal ik binnenkort mijn SYLT avontuur weer met jullie delen!

TIP voor Vandaag: Heb je weinig tijd en wil je ook jezelf ff resetten?

Ontdek dan het gemak van een Personal Travel Agent zoals Manon neem dan contact met haar op profiteer nu van deze super leuke kennismakingsactie.

Telefoon: +31 (0)6 – 14565628

E-mail: m.vancampenhout@travelcompany.nl

Internet: http://www.travelcompany.nl/mvcampenhout  

————————————————————————–IMG_4844.JPG

 Succes verzekerd!!

Liefs Silvia